Skip to content

Sme tím odborníkov na audit nehnuteľností!

Sme tím certifikovaných profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami zameraný na inšpekciu nehnuteľností s vášňou pre dôkladnosť a bezpečnosť.

Tím auditu nehnuteľností

Šetríme vaše peniaze

Iba dôkladná kontrola zaručí ochranu vašich finančných prostriedkov. Efektívnosť kontroly sa prejaví, buď to na znížení ceny kupovanej nehnuteľnosti alebo Vám ušetrí nemalú časť peňazí pri nežiadúcich opravách.

Transparentnosť

Chcete mať istotu kvalitnej inšpekcie nehnuteľnosti? Radi Vám poradíme a pomôžeme. Záleží nám na našich klientoch. Zabezpečíme 100% férovosť a transparentnosť počas našej spolupráce.

Dôkladnosť

Iba dôkladná kontrola zaručí ochranu vašich finančných prostriedkov. Efektívnosť kontroly sa prejaví, buď to na znížení ceny nehnuteľnosti, alebo Vám ušetrí nemalú časť peňazí pri nežiadúcich opravách.

Skúsenosť

Sme tím skúsených odborníkov, ktorí milujú svoju prácu a radi Vám pomôžu.  Na kontrolu prídeme s najmodernejšou technikou, ale nám to nevadí, pretože nám záleží na vás, na ľuďoch.

S nami vás nenapália

Pri kontrolách nehnuteľností, je absolútne kľúčová vec, kto k vám príde na technickú kontrolu a kto zabezpečí právnu kontrolu.

Naše eso v rukáve je odborník, ktorý sebe kombinuje viacerých revíznych technikov, je zároveň autorizovaným technikom, kúrenárom, vlastní 4 okrúhle pečiatky a hlavne je to expert s 20 ročnými skúsenosťami na opravy nehnuteľností a nezávislý stavebný dozor. A práve tento špičkový odborník príde k vám na technickú kontrolu !

Spoznajte náš tím

Členovia nášho tímu sú vysoko kvalifikovanými odborníkmi a zároveň držiteľmi povolení a certifikácií na výkon kontrolnej činnosti.

avatar-man

Ing. Ján Čambal

Hlavný auditor

Revízny technik pre elektriku, plyn, tlak a zdvih, autorizovaný technik vykurovania, technický dozor investora, 6 okrúhlych pečiatok

avatar-man

Ing. Juraj Talian, PhD.

Stavebný inžinier

Stavebný inžinier, stavebný dozor a stavbyvedúci a znalec v odbore stavebníctvo, tri okrúhle pečiatky

avatar-man

Ing. Kristián Kopp

Manažér auditu

Zakladateľ a CEO ModernyMakler.sk, dlhoročný špecialista na predaj / kúpu nehnuteľností, manažér Auditunehnuteľností.sk

avatar-man

Ing. Patrik Trnovský

Manažér markertingu

Marketingový špecialista na realitný marketing. Implementácia a analýza marketingových stratégií pre reality.

Ozvite sa nám

Vyriešime s vami otázky týkajúce sa audit nehnuteľností, kontroly stavieb alebo revíznych kontrol.